HAKKIMIZDA
Menü
Merkezimiz
Avantajlar
Eğitimler
Ekibimiz
Foto Galeri
Başvuru

KURUMSAL

BİLGİ DOLU ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak 2005 yılından beri özel eğitim alanında destek eğitimi veren özel bir kurumdur.

"Eğitimdir ki bir millet ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder."
Mustafa Kemal ATATÜRK


Bir milleti hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk haline getirecek olan eğitim; Amaç ve hedefleri önceden belli olan, anlık kararlarla değil belli bir program dahilinde yürütülen sürekli bir eğitimdir. Mustafa Kemal ATATÜRK'ün yukarıdaki sözünde vurguladığı 'eğitim' de ancak planlı bir eğitimdir.

Bilgi Dolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımıza; Türk Milli Eğitiminin genel amaç ve temel ilkeleri dorultusunda planlı bir eğitim verilmektedir.

Bilgi Dolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin amacı; Çocuklarımızı toplum içindeki rollerini gerçekleştiren, başkaları ile iyi ilişkiler kuran, çalışabilen, çevresine uyum sağlayabilen, üretici ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Var olan değerlerimiz doğrultusunda; dürüst, sevgi dolu, iletişime açık, çözüm üreten, yenilikçi, önce insan anlayışına sahip çocuklar yetiştirmek ve topluma kazandırmak bizim hedefimizdir.

Kurumumuz destek eğitimi verdiğimiz çocuklarımıza; uygun destek eğitim programları ile özel yöntem, personel ve araç-gereçler kullanarak eğitim ihtiyaçlarını, yeterliliklerini, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda hayata hazırlanmalarını amaçlar.

Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarınızı, devletin ücretsiz "destek eğitimi" fırsatından yararlandırın.

Çocuğunuzun:
 • Okul öncesi dönemi
 • İlkokul
 • Ortaokul ve lise eğitimi için güçlük çektiği tüm alanlarda destek verilmektedir.

 • Çocuklarınızın:
  Okuma yazma becerilerinde, yazılı, sözlü, anlama ve anlatımlarındaki sorunlarında, matematikle ilgili temel becerilerinin geliştirilmesinde sorun yaşayanlar.

  Sınıf seviyelerinin altında başarı gösteren çocuklarınızın; becerilerinin geliştirilmesi alanlarındaki güçlüklerin giderilmesinde BİREBİR DESTEK EĞİTİM ve GRUP EĞİTİMİ hizmeti verilmektedir.
  BİLGİ DOLU ÖZEL EĞİTİM ve
  REHABİLİTASYON MERKEZİ


  Adres:
  Bayramyeri Birlik Fırın Karşısı
  (Eski Petrol Ofisi Karşısı) DENİZLİ

  Telefon :
  (0258) 265 26 20

  E - Posta :
  info@bilgidolu.net